Już w najbliższą sobotę seniorzy LKS Rogowo zmierzą się w kolejnym meczu Hokej Superligi z drużyną KS Stella Gniezno.

Obie drużyny celują w górną część tabeli więc zapowiada się bardzo ciekawe widowisko. Zawodnicy trenera Adriana Krokosza po zwycięstwie z AZS AWF Poznań liczą na kolejny solidny występ i zdobycz punktową. Natomiast zawodnicy Stelli Gniezno po wysokiej przegranej z sensacyjnym liderem rozgrywek AZS Politechnika Poznańska na pewno będą chcieli szybko poprawić swoje morale.

Rogowianie prawdopodobnie wystąpią w swoim najsilniejszym zestawieniu, a przez cały tydzień frekwencja na treningach była zadowalająca 😉

Nie wiesz co robić w sobotnie popołudnie? Nie siedź w domu – zielono czerwoni liczą na Twój doping!

“Jesteśmy zawsze tam, gdzie Nasz LKS gra”

Hokej Superliga 2022/23

KS Stella Gniezno
LKS Rogowo