Podsumowuje Adrian Krokosz – grający trener drużyny seniorów:

“Uważam, że pozycja w lidze nie pokazuje całego naszego potencjału i umiejętności. W każdym meczu pokazywaliśmy, że potrafimy grać i możemy wygrać z każdą drużyna w lidze. Na pewno nie brakuje nam umiejętności, raczej brakuje szczęścia i odpowiedniego podejścia mentalnego w stykowych sytuacjach boiskowych.

Najgorszy mecz rozegraliśmy z KS AZS AWF Poznań, najlepszy chyba na samym początku sezonu z WKS Grunwald Poznań. Na pewno musimy poprawić krótkie rogi, bo tutaj mamy deficyt, oraz w końcu chciałbym wygrać jako trener i zawodnik na naszym boisku. Wszystkie jak dotąd punkty w lidze zdobyliśmy na wyjazdach, a mecze domowe kończyły się porażkami. Czeka nas cieżka praca , bo nasze cele się nie zmieniają . Nadal walczymy o play off.

Przed nami sezon halowy, bronimy medalu, ale również jest to pierwszy etap przygotowań do rundy wiosennej. Chciałbym podziękować naszym kibicom, którzy zawsze są z nami. Wszystkie drużyny w lidze mogą nam tylko WAS zazdrościć. Jesteśmy jedną wielką rogowską hokejową rodzina.”

Autor zdjęcia – Paweł Siczyński

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.