W minioną sobotę drużyna Seniorów LKS Rogowo zmierzyła się w Hali Sportowej przy SP z zespołem KS Stella Gniezno. Dla obu drużyn był to bardzo ważny mecz. Rogowianie chcieli podtrzymać dobrą formę z poprzedniego meczu i zainkasować kolejne 3 punkty, natomiast zawodnicy z Gniezna liczyli na poprawę nastrojów po porażce na inaugurację.

Jeśli ktoś myślał, że mecz zacznie się spokojnie, a drużyny będą starały się “badać” – musiał być bardzo zdziwiony… Obie drużyny starały się narzucić swoje tempo i styl gry, a na pierwszą bramkę i to dla KS Stella Gniezno, przyszło czekać wszystkim kibicom do 5 minuty. Odpowiedź zielono – czerwonych nastąpiła w 11 minucie a strzelcem bramki – Mateusz Hulbój. Pomiędzy 22 a 27 minutą meczu Nasza drużyna zdobywa kolejne 3 bramki, a mecz staje się bardzo “elektryczny”. Mnożą się dyskusje po decyzjach arbitrów, zawodnicy nie oszczędzają się na boisku, “iskrzy” – dzięki temu kibice są świadkami ciekawego wydarzenia. Drużyna gości stara się odwrócić losy meczu lecz na każdą strzeloną przez nich bramkę rogowianie odpowiadają, a swoją pracę świetne wykonuje bramkarz LKS Rogowo broniąc wszystkie “krótkie rogi” wykonywane przez Artura Mikułę i Marcina Lewartowskiego.

Super mecz, duża liczba głośnych kibiców, transmisja na żywo (na fanpage LKS Rogowo).

Brawo 😉

Trener Adrian Krokosz o meczu:

“Bardzo się cieszę z kolejnej wygranej. Są to dla Nas ważne punkty. Wspomnieć muszę o tym, iż w dużej mierze przyczynił się do tego Nasz bramkarz Dawid Grajkowski, który obronił wszystkie rogi przeciwnikom. W rozgrywkach halowych nie jest to taka prosta sprawa. Fajnie, że po raz kolejny Mateusz Hulbój strzelił kilka goli. Okazało się że w sezonie halowym mamy patent na gnieźnieńskie drużyny. Ogólnie wydaje mi się że kontrolowaliśmy ten mecz, nie obyło się jak zwykle bez nerwów, ale liczy się wynik końcowy. Super, że zagraliśmy mecz u siebie bo nie ma co ukrywać doping Naszych kibiców jest najlepszy w Polsce. Dziękujemy że jesteście z Nami.”

LKS Rogowo – KS Stella Gniezno 7:4 (4:2)

Bramki dla LKS : Mateusz Hulbój 5 (11A, 22R, 26R, 37A, 57A), Karol Majchrzak 1 (27A), Piotr Kozłowski 1 (53A)

Bramki dla KS Stella Gniezno: Mateusz Polaszewski 1 (5A), Krzysztof Zakszewski 1 (29A), Hubert Grotowski 1 (51A), Marcin Lewartowski 1 (56A)

LKS Rogowo: Dawid Grajkowski – Piotr Kozłowski, Artur Nojgebauer, Adrian Krokosz, Karol Majchrzak, Mateusz Hulbój, Rafał Nojgebauer, Miłosz Pluta, Patryk Średziński, Cyprian Antkowiak, Jakub Bosacki, Mikołaj Marczyński

KS Stella Gniezno: Michał Wielgosz/Łukasz Domachowski – Mateusz Kaniasty, Marcin Lewartowski, Rafał Stupczyński, Mateusz Poltaszewski, Krzysztof Zakszewski, Mateusz Andrzejczak, Hubert Grotowski, Artur Mikuła, Mateusz Tomczak, Artur Girtler

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.