W miniony piątek 17 marca do Rogowa przybyły Reprezentacje kobiet i mężczyzn w hokeju na trawie.

Panie przeprowadziły trening, a mężczyźni rozegrali w rogowskiej hali sportowej mecz towarzyski z Naszym LKS.

Licznie zgromadzona publiczność obejrzała bardzo ciekawe spotkanie w którym padło 16 bramek – wynik meczu 8:8.

Bramki dla LKS zdobyli: Artur Nojgebauer, Piotr Kozłowski, Mateusz Hulbój 3, Jakub Bosacki (junior) 3.

Po rozegraniu 1 kwarty Sekretarz Generalny PZHT Piotr Wilkoński przekazał na ręce Prezesa LKS Rogowo Jerzego Jóskowiaka laski hokejowe dla dzieci w podziękowaniu za wzorową organizację imprez hokejowych w Rogowie.

W przerwie meczu odbyła się bardzo miła uroczystość. Kibice LKS Rogowo wręczali drużynie seniorów pamiątkowe medale za zdobycie brązowych medali Halowych Mistrzostw Polski Seniorów. Następnie przedstawiciele Zarządu LKS Rogowo wręczyli Naszym medalistom bony do wykorzystania w sklepie sportowym oraz torby sportowe jako wyraz wdzięczności za osiągnięcie historycznego wyniku (pierwszy medal Halowych Mistrzostw Polski Seniorów).

Tuż po zakończeniu spotkania towarzyskiego wręczono statuetki dla najlepszych zawodników obu drużyn – z LKS odebrał ją Artur Nojgebauer, z Tajlandii zawodnik z numerem 6.

Wielkie podziękowania kierujemy dla kibiców Naszego klubu za liczne przybycie i głośne wspieranie obu drużyn.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.