Drużyna bierze udział w eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich, a ich organizatorem jest Kujawsko – Pomorski Związek Hokeja na Trawie.

W Naszej grupie rywalizują 3 drużyny: KS Pomorzanin Toruń, LKS Rogowo i LKS Gąsawa. Wszystkie drużyny rozegrały 8 spotkań, a ostatnie 3 spotkania rundy jesiennej podopieczni trener Alicji Koperskiej rozegrali 19, 21 i 22 października.

19 października rogowska drużyna rozegrała zaległy mecz z KS Pomorzanin Toruń. Po dość wyrównanej grze wygrywamy 4:2, a bramki dla LKS zdobyli: Olaf Draheim 2, Jakub Wódczak 2

21 października zagraliśmy czwarte już w tym sezonie “Derby Pałuk”. Nie był to Nasz dzień i przegrywamy 0:4. Niestety w tym meczu groźnej kontuzji małego palca u dłoni doznał Kacper Piasecki, którego czeka dłuższa przerwa od treningów. Kacper trzymamy kciuki za Twój szybki powrót do zdrowia.

22 październik to kolejne spotkanie z KS Pomorzanin Toruń, tym razem na boisku w Toruniu. Było to Nasz ostatni mecz w tej rundzie, który rozstrzygnęliśmy na swoją korzyść wygrywając okazale 10:0. Bramki w tym meczu zdobyli: Olaf Draheim 5, Jakub Wódczak 2, Paweł Doman 1, Jakub Lach 1, Patryk Chudzyński 1

Kończymy rundę na 2 miejscu z dorobkiem 15 punktów przy 32 bramkach strzelonych i 20 straconych.

LKS Rogowo grał w składzie: Mikołaj Lewandowski – Jakub Lach, Olaf Draheim, Kacper Biniek, Jakub Wódczak, Jakub Koczorowski, Patryk Chudzyński, Paweł Doman, Kacper Piasecki, Hubert Łopiński, Mateusz Pracowiak, Marcel Górski, Piotr Michalczak

Trener: Alicja Koperska, kierownik: Alicja Łopińska

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.