W niedzielne przedpołudnie 23 października rogowskie drużyny młodziczka i młodzik rywalizowały w I Turnieju eliminacji do Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików sezonu 2022/2023.

Do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn z województwa Kujawsko – Pomorskiego: LKS Rogowo (chłopcy), LKS Rogowo (dziewczęta), KS Pomorzanin Toruń, LKS Gąsawa (chłopcy), LKS Gąsawa (dziewczęta), UKS Bałagany Łubianka. Każda z drużyn rozegrała 3 mecze. Obie ekipy LKS Rogowo dopingowane były przez całkiem sporą grupę kibiców/rodziców za co bardzo dziękujemy i liczymy na wsparcie w kolejnych zawodach.

Wyniki Naszych drużyn:

LKS Rogowo (chłopcy) – UKS Bałagany Łubianka 3:4 (0:2)

LKS Rogowo (dziewczęta) – LKS Gąsawa (dziewczęta) 0:3 (0:0)

LKS Rogowo (dziewczęta) – LKS Rogowo (chłopcy) 1:2 (1:0)

LKS Rogowo (dziewczęta) – UKS Bałagany Łubianka 1:1 (1:0)

LKS Rogowo (chłopcy) – KS Pomorzanin Toruń 5:0 (2:0)

Kolejny, ostatni Turniej w rundzie jesiennej już w najbliższą sobotę 29.10.2022 w Toruniu.

Skład drużyny dziewcząt: Jagoda Szczuryk – Amelia Przedwojska, Zuzanna Przybylska, Martyna Piasecka, Michalina Petrykowska, Zofia Kozłowska, Tatiana Dzik, Gabriela Matuszak, Vanesa Purol

Skład drużyny chłopców: Bartosz Pracowiak – Adam Koczorowski, Dominik Petrykowski, Kacper Grzechnik, Mikołaj Cieślak, Łukasz Kuczkowski, Filip Borowski, Franciszek Borowski, Oliwier Purol, Wojciech Gwiazda, Stanisław Stanisławski, Mateusz Górski

Trener: Bogusław Kozłowski, kierownik: Monika Petrykowska

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.