Już dziś o godzinie 16:00 hokeiści drużyny seniorów LKS Rogowo rozegrają ostatnie spotkanie Hokej Superligi w rundzie jesiennej. Rywalem podopiecznych Adriana Krokosza będzie zespół KS Warta Poznań, a mecz rozpocznie się o godzinie 16:00 na Stadionie AWF w Poznaniu.

Nasi seniorzy na pewno są trochę rozgoryczeni poprzednim meczem w Gnieźnie, gdzie będąc drużyną która prowadziła mecz i stwarzała dużo więcej sytuacji bramkowych, wróciła do domu bez punktów.Liczymy, że tym razem skuteczność Naszych graczy będzie na wysokim poziomie i poprawimy swój dorobek punktowy.

Drużyny KS Warta Poznań nie wolno lekceważyć, na chwilę obecną z dorobkiem 6 pkt zajmują miejsce tuż za plecami rogowian. Motorami napędowymi “zielonych” są Waldemar Rataj i bracia Wachowiak – należy umiejętnie wykluczyć ich atuty z gry.

Relacje meczową można śledzić na oficjalnej stronie www.hokejsuperliga.pl

Do boju LKS Rogowo!!!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.