Trener Adrian Krokosz – “W sobotę zakończyliśmy rundę jesienną Hokej Superligi meczem z KS Warta Poznań i niestety po raz kolejny zeszliśmy z boiska pokonani.

Mecz rozpoczął się dla Nas idealnie, gdyż bardzo szybko objęliśmy prowadzenie. W dalszej części gry to “Warciarze” zdobyli o jedną bramkę więcej. Niestety znów marnowaliśmy sporo sytuacji bramkowych. Uważam, że zasłużyliśmy tym meczu minimum na 1 punkt i było to spotkanie które powinniśmy i mogliśmy wygrać.

Patrząc z perspektywy całej rundy i Naszej gry, powinniśmy posiadać więcej punktów w tabeli. Na wiosnę musimy wygrywać takie mecze na styku, jeżeli chcemy załapać się do Top4 ligi. Wierzę że dobrze przepracowana zima i rozgrywki halowe pozwolą Nam dobrze wejść w rundę wiosenną. Cieszy mnie fakt, ze 5 z 7 meczów zagramy u siebie na nowym boisku. To dobra wiadomość również dla rogowskich kibiców, którzy całą rundę są dla Nas wsparciem w każdym meczu.

Cele na rozgrywki halowe – traktujemy ją jako dobre przygotowanie do rundy wiosennej. Ze spokojem podchodzę do celów. Przede wszystkim chcemy spokojnie utrzymać Halową Superligę dla Rogowa jednocześnie włączyć się do walki o medale. Poprzedni sezon halowy dał Nam kilka odpowiedzi i do zbliżającego się przystąpimy mądrzejsi. Chcemy być coraz lepsi.

Na pewno liga będzie ciekawa.”

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.