Zawodnicy i zawodniczki LKS Rogowo z kategorii młodzika i młodziczki wzięły udział w II Turnieju eliminacyjnym Okręgu Kujawsko – Pomorskiego w Toruniu.

29 października po raz kolejny Nasze drużyny spotkały się z rówieśnikami z klubów Naszego Okręgu. Rywalizacja była bardzo zacięta, wyniki na “styku”, dobra zabawa i zdobywanie niezbędnego doświadczenia.

Wyniki Naszych drużyn:

Chłopcy:

LKS Rogowo – LKS Gąsawa 6:0, LKS Rogowo – LKS Gąsawa (dziewczęta) 0:2, LKS Rogowo – UKS Bałagany Łubianka 1:2. Skład: Bartosz Pracowiak – Kacper Grzechnik, Adam Koczorowski, Dominik Petrykowski, Oliwier Purol, Łukasz Kuczkowski, Wojciech Gwiazda, Mikołaj Cieślak, Franciszek Bielicki, Mateusz Górski

Dziewczęta:

LKS Rogowo – KS Pomorzanin Toruń 3:1, LKS Rogowo – LKS Gąsawa (chłopcy) 7:1, LKS Rogowo – LKS Gąsawa (dziewczęta) 0:2. Skład: Jagoda Szczuryk – Amelia Przedwojska, Zuzanna Przybylska, Zofia Kozłowska, Michalina Petrykowska, Weronika Chudzyńska, Gabriela Matuszak, Vanesa Purol.

Trener: Bogusław Kozłowski, kierownik: Monika Petrykowska

Galeria zdjęć z turnieju autorstwa Moniki Petrykowskiej – https://lksrogowo.pl/album/ii-turniej-eliminacyjny-mistrzostw-mlodzikow-i-mlodziczek/

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.