W minioną sobotę (12.11.2022) w Hali Sportowej przy SP w Rogowie po raz 14 spotkały się drużyny OLD BOYS, które rozegrały Turniej o Herbową Łódkę Rogowa. W tym roku rywalizowały zespoły: OLD BOYS Ciechocinek, OLD BOYS Stęszew, OLD BOYS Gąsawa i gospodarz czyli OLD BOYS Rogowo. Rywalizowano systemem “każdy z każdym”, a organizator zapewnił posiłki i napoje dla wszystkich uczestników. Nagrody wręczał Starosta Żniński – Pan Zbigniew Jaszczuk, Wójt Gminy Rogowo – Pan Tomasz Michalczak, Pan Kazimierz Michalczak – zasłużony działacz OLD BOYS Rogowo i Pan Jerzy Jóskowiak – Prezes LKS Rogowo.

Uzyskano następujące wyniki:

Rogowo – Stęszew 1:3

Ciechocinek – Gąsawa 1:8

Rogowo – Ciechocinek 4:2

Gąsawa – Ciechocinek 8:1

Stęszew – Gąsawa 3:7

Rogowo – Gąsawa 1:4

Ciechocinek – Stęszew 2:5

Nagrody indywidualne: Najlepszy zawodnik Andrzej Brzykcy – Gąsawa, Najstarszy zawodnik Henryk Nowak – Rogowo

Klasyfikacja końcowa:

  1. Old Boys Gąsawa
  2. Old Boys Stęszew
  3. Old Boys Rogowo
  4. Old Boys Ciechocinek

Opieka medyczna: Anna Majchrzak, opieka sędziowska: Piotr Kozłowski i Mirosław Wypijewski, sekretarz zawodów: Tadeusz Wypijewski

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i do zobaczenia za rok!

Zadanie było współfinansowane ze Środków Powiatu Żnińskiego

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.